Код IFR48173125-100
Бренд Westinghousе
    Покупка частинами (від 1000грн)
Акумуляторна батарея призматична LiFePO4 3.2V 100Ah від однієї з ведучих компаній Westinghouse. Призматичні комірки LFP Westinghouse використовують провідну технологію в галузі виробництва акумуляторів LFP, спеціально оптимізовану для використання в системах зберігання акумуляторів з найвищими вимогами до безпеки, надійності та продуктивності. Підходить для побутових, промислових, комунальних і мережевих станцій, таких як резервне джерело живлення для ДБЖ, інтелектуальних зарядних станцій BESS, базових станцій зв’язку та мікромереж, що забезпечує електропостачання, знижує соціальні витрати на споживання енергії, таким чином максимізуючи енергоефективність для досягнення соціальних та економічних переваг. Також акумулятори використовують для електромобілів та електричних автобусів, човнів, підводних човнів, гольф-карів та ін. Основні переваги LFP Westinghouse: • Надвисокий енергетичний коефіцієнт і ефективність зберігання енергії • Наднизький імпеданс, висока швидкість розряду та стабільна платформа розряду • Висока безпека та надійність • Низький внутрішній опір і відмінні теплові характеристики • Широкий діапазон робочих температур. Здатний працювати в екстремальних умовах. • Довгий цикл життя. Тривалий термін служби та низька вартість зберігання. • Гнучке та універсальне використання: зарядні станції BESS (сонячна та вітрова енергія); базові станція телекомунікацій, базові приймально-передавальні станції; ESS станції електромережі; промислові та комерційні станції ДБЖ; електротранспорт. Технічні параметри. 1. Модель: IFR48173125-100 2. Номінальна ємність: 100Aгод (0.2С) 3. Щільність енергії: 150Втгод/кг 4. Номінальна напруга: 3.2В 5. Імпеданс: ≤0.4 мОм 6. Вага: 2.15кг 7. Максимальна напруга заряду: 3,65В 8. Гранична напруга розряду: 2.5В (60℃≥Т>0℃), 2.0В (-20℃˂Т≤0℃) 9. Стандартний струм розряду, заряду: 50А (0.5С) 10. Максимальний струм розряду: 100А (1С) 11. Абсолютна робоча температура: заряджання 0℃ ÷ 60℃ (незалежно від режиму заряду припиніть процес, коли температура елемента перевищить абсолютний діапазон температури заряджання); розряджання -20℃ ÷ 60℃ (незалежно від режиму розряду припиніть процес, коли температура елемента перевищить абсолютний діапазон температури розряджання) 12. Розміри: довжина макс. 133.1мм; ширина макс. 175мм; товщина макс. 48.3мм (початковий розмір товщина з силою стиснення 300±50кгс) 13. Температура зберігання: -30℃ ÷ 45℃ (менше 1 місяця); -20℃ ÷ 35℃ (менше 6 місяців) 14. Параметри зварювання опор і шин: максимальна глибина зварювання заряджання ≤2.5мм, положення має бути зосереджено навколо отвору Ø10-Ø14мм; матеріал полюса AL1060, верхній пластик PPS, під час зварювання не допускається його плавлення 15. Кількість циклів: ≥3000 (25℃, 1С, 100%DOD, 80%Ret)
Струм зарядки
50
Розміри
175*133.1*48.3мм