Пальник для напівавтоматичного зварювання EnerSol EMT-3-20-180
Характеристики:
  • Допустимий зварювальний струм: 180
  • Режими зварювання: MIG MAG
  • Перетин кабелю: 20
  • Довжина мережевого шнура: 3 м
  • Комплектація: Пальник для напівавтоматичного зварювання - 1 шт
В наявності
На складі 1
Код EMT-3-20-180
Бренд EnerSol
Штрихкод 8515 90 80 00
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Сечение кабеля 20 мм?; Допустимий зварювальний струм 180 A