Ножиці гільйотинні Holzmann TBS1320N
Характеристики:
  • Макс. толщина листа : 1,5 мм, алюминий - 2,5 мм
  • Габарити (Д x Ш x В): 1620х635х920 мм
  • Висота столу: 770 мм
  • Висота різу при 90°: 1320 мм
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код TBS1320N
Бренд HolzMann
Макс. толщина листа
1,5 мм, алюминий - 2,5 мм
Габарити (Д x Ш x В)
1620х635х920 мм 1565x1810x945 мм
Висота столу
770 мм
Висота різу при 90°
1320 мм