Блок безперебійного живлення GV-008MU-UPS-A-1203-10A
Є на складі (Відправка 1-4 дня)
На складі 1
Код LP36975
Бренд GreenVision
    Покупка частинами (від 1000грн)
Блок живлення поміщено в пластиковий корпус з металевою кришкою.
Джерело безперебійного живлення має максимальний струм навантаження – 10 А.
Максимальний вихідний струм 11,8 А
Струм заряду аккумулятора 1,8 А
Де застосовуються Джерело безперебійного живлення GreenVison?
  • Системи відеонагляду
  • Електричні замки та домофони
  • Охоронні системи та сигналізація
  • Контроль доступу
  • Світильники та світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольтів
Рекомендований акумулятор - 12 V ємністю від 17 Ah