Пила дискова занурювальна акумуляторна безщіткова MILWAUKEE M18 FPS55MC-552P PACKOUT
Характеристики:
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 165 мм
  • Швидкість обертання: 5600 об/хв
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 4933499456
Бренд Milwaukee
Комплектація:
Занурювальна циркулярна пилка M18 FUEL FPS55 55 мм для дерева та пластику, сумісна з напрямною шинкою
2× акумулятори M18 HB55 - M18 високої потужності 5,5 Аг
Швидкозарядний пристрій M12-18 FC - M12 - M18
Регульована швидкість від 2500 об/хв до 6500 об/хв; кут нахилу 22.5°, 45° та 48°; упаковка PACKOUT; з/в 2хакб 5.5 А
Акумуляторна занурювальна пилка по дереву та пластику 55 мм Milwaukee M18 FPS55-552P, 4933478778
Занурювальна пилка M18 FUEL™ забезпечує потужність для різання з тією ж швидкістю подачі, що і еквівалентна циркулярна пилка для сітки, і здатність різати до 45 метрів фанери завтовшки 18 мм на одному заряді акумулятора 5,5 Ач.
Система легкої зміни леза фіксує лезо в положенні, де його можна легко замінити.
Висувний клин розпірний дозволяє йому залишатися на місці навіть під час занурювальних пропилів.
Посадковий діаметр
20 мм
Діаметр диска
Швидкість обертання
Напруга живлення
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Milwaukee
Посадковий діаметр
20 мм
Діаметр диска
165 мм
Швидкість обертання
Напруга живлення
18 B (20 В)