Круг шліфувальний EnerSol EGW150-16-60
Характеристики:
  • Діаметр зовнішній: 150
  • Товщина: 16
  • Діаметр внутрішній: 16
  • Зернистость+: P60
  • Комплектація: Круг відрізний - 1 шт
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код EGW150-16-60
Бренд EnerSol
    Покупка частинами (від 1000грн)
Зернистість P60; Зовнішній діаметр 150 мм; Товщина 12,7 мм; Внутрішній діаметр 16 мм