Сонячна панель для відеоспостереження з акумулятором GreenVision GV-002-80W-32Ah
Характеристики:
  • Вага+: 13,5
    Покупка частинами (від 1000грн)
Сонячна батарея потужністю 80W генерує постійний струм (12V). Блок живлення камери DC12V розташований безпосередньо на кронштейні.
Які типи камер можна підключати до сонячної панелі 12V?
  2. Вночі та в похмуру погоду камера забезпечується електроенергією від акумулятора 32Ah. За умови споживання обладнанням струму не більше 2А, ємності акумулятора вистачає на 3 - 4 доби.
Де можна встановлювати автономне відеоспостереження на сонячних батареях?
Раціонально встановлювати камери відеоспостереження на сонячних панелях у місцях, де спостерігаються часті та тривалі відключення електроенергії або неможливо прокласти кабель живлення до мережі 220V.
  1. Монокристалічна сонячна панель потужністю 80Вт забезпечує високу генерацію для стабільного електроживлення камери та заряджання акумулятора у світлий час доби.