Телескопічна штанга-подовжувач SEQUOIA SBXP20-UNI
Характеристики:
  • Тип штанги: телескопічна
  • Довжина штанги: 1.3-2.5
  • Тип інструменту: акумуляторний
  • Серія: UNIVERSAL SERIES 20V
  • Комплектація: Телескопічна штанга-подовжувач – 1 шт. Інструкція з експлуатації
В наявності
На складі 1
Код SBXP20-UNI
Бренд Sequoia
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
    8 шт
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Джерело живлення Li-lon, 20 В; Довжина 1.3-2.5 м ; Вага 1.60 кг
Тип штанги
телескопічна
Довжина штанги
Тип інструменту
Серія
UNIVERSAL SERIES 20V