Гідравлічні гільйотинні ножиці DURMARK QC11K-6X1600
Характеристики:
  • Количество прижимных цилиндров листа: 9 шт
  • Ширина реза : 1600 мм
  • Мотор заднего упора: 0,5 кВт
  • Количество ходов резки: 18 в мин
  • Объем смазочного материала: 100 л
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код QC11K-6X1600
Стандартний контролер ESTUN E21S дозволяє легко програмувати обладнання.
- Контроль переміщення заднього упору (вісь Х);
- Контроль кута різу
- Контроль кількості циклів
- Контроль кінцевого положення
- Повернення у вихідне положення
- Автоматичний пошук початкової точки
- Збереження та відновлення параметрів
- Швидка індексації позицій
Стандартна комплектація:
  • Мотиризований  швидкісний задній упор, що рухається на шарико-гвинтовій парі з довжиною ходу 450 мм.
  • Потужні притискні циліндри, що запобігають ковзанню листа перед порізкою, що обробляється.
  • Кулькові опори на столі, що сприяють легкому переміщенню листів, що обробляються.
  • Контролер ESTUN E21s.
  • Ручна система налаштування зазору між лезами ножів.
  • Гідравлічна система Bosch-Rexroth.
  • Педаль, розрахована на одиночну та безперервну роботу.
  • Підсвічування лінії різання.
  • Електрика: Німеччина Schneider Electric
  • Головний двигун: Siemens Beide Motor – Німеччина
  • Масляний насос: First - США
  • Редуктор заднього упору: Boco - Китай
  • Задній упор: Шарико-гвинтова передача - Китай
  • Передній та задній захист
Количество прижимных цилиндров листа
9 шт
Ширина реза
1600 мм
Мотор заднего упора
0,5 кВт
Количество ходов резки
18 в мин
Объем смазочного материала
100 л
Ход заднего упора
450 мм
Гидравлический насос
16 мПа
Габарити (Д x Ш x В)
2500х1800х1350 мм
Продуктивність
резка металла - 6 мм, нержавейка - 3 мм
Висота столу
790 мм