PCS-12100-02 Акумулятор натрій-іонний BIWATT Sodium-ion, 12V, 100Ah, 1шт/уп
Характеристики:
  • Напруга живлення: 10,8 В (12 В)
  • Емкость аккумулятора: 100 Аг
  • Тип аккумулятора: Sodium-ion
Немає в наявності
Код PCS-12100-02
Опис Акумулятор BIWATT натрій-іонний Sodium-ion, 12V, 100A
АКБ BIWATT Sodium-ion, 12V, 100Ah модель PCS-12100-02 – це сучасна низьковольтна система зберігання енергії. Енергоємний АКБ із надзвичайно високою швидкістю розряду. Він безпечний і надійний, зберігає чудову продуктивність у низькотемпературному середовищі, що робить його ідеальним вибором для збереження екологічної енергії.
Переваги цієї моделі
Низька робоча температура.
Тривалий термін використання.
Максимальна безпечність і надійність.
Ідеально підходить для заміни свинцево-кислотних батарей.
Підтримує послідовні й паралельні з’єднання.
Технічні параметри
Потужність батареї: 1200 Вт·год.
Номінальна ємність: 100 А·год.
Тип збірки: 4S10P.
Напруга заряду: 16 В.
Номінальний струм заряд: 20 А (0,2С).
Струм швидкої зарядки: 50 А (0,5С).
Напруга відсікання розряду: 8 В.
Максимальний струм розряду: 100 А (1,0С).
Розмір: 328х172х220 мм.
Вага: 13 кг.
Термін служби: 10 років.
Глибина розряду: 100%.