Інтелектуальний зарядний пристрій для акумулятора автомобіля AW05-1204
Характеристики:
  • Вихідний струм, A: 0.8/3.8
  • LCD дисплей: з підсвіткою
  • Номінальна вхідна напруга: 210~240В / 50Гц
  • Режими роботи: повільний, стандартний, зимовий
  • Напруга, B: 6/12
піз замовленння
На складі 1
Код AW05-1204
Бренд Könner & Söhnen
Інтелектуальний зарядний пристрій для акумулятора автомобіля AW05-1204 ТМ «AUTO WELLE», призначений для зарядки свинцевих, гелевих та  AGM акумуляторів з місткістю 1.2 А·год до 120 А·год, які використовуються в легкових та малих комерційних автомобілях, мототехніці та інших транспортних засобах та механізмах.
Цикл зарядки складається з 5 ступенів.
  2. Початкова зарядка: відновлення глибоко розрядженої батареї, напруга поступово збільшується.
Упаковка - картонна коробка.
  • Повільний режим заряду: Якщо не обрано режим заряду самостійно, пристрій ввімкне автоматично: для акумуляторів 12В – режим повільної зарядки, для акумуляторів 6В – режим стандартної зарядки. Виконується пониженим струмом 0.8А.
  • Стандартний режим заряду: Стандартний режим заряду для акумуляторів 12В. Зарядка виконується струмом 3.8А.
  • Зимовий режим заряду: Зимовий режим використовується для акумуляторів 12В, коли температура зовнішнього середовища, де знаходиться акумулятор, нижче 5°С. Зарядка виконується струмом 3.8А, збільшений вольтаж зарядки. Це дозволяє найбільш ефективно заряджати акумулятор та продовжити строк його експлуатації.
  • Прогумовані накладки: Клеми для підключення до акумулятору захищені прогумованими накладками.
Вихідний струм, A
LCD дисплей
з підсвіткою
Номінальна вхідна напруга
210~240В / 50Гц
Режими роботи
повільний, стандартний, зимовий
Напруга, B
6/12
Клас захисту
IP65
Емкость аккумулятора
Робоча температура
-20 °C ... +50 °C