Акумуляторна пила KS MCS20V-12
Характеристики:
  • Рекомендована ємність батареї : 2 А•год, 4 А•год, 6 А•год, 8 А•год
  • Акумулятор та зарядний пристрій: не входять до комплекту поставки
  • Довжина різання: 200 мм
  • Натягування ланцюга без інструменту: +
  • Швидкість ходу ланцюга: 10
піз замовленння
На складі 1
Код KS MCS20V-12
Бренд Könner & Söhnen
  • Безщітковий двигун - гарантує високу продуктивність та надійність впродовж багатьох років.
Акумуляторна мініпила KS MCS20V-12 (без акумулятору та зарядного пристрою) -12 німецької торгової марки Könner & Söhnen поєднує потужність, мобільність і комфорт. Безщітковий двигун із гарантією 5 років забезпечує високу продуктивність і довговічність, а акумулятор 20 В дозволяє працювати без кабелю. Швидкість ланцюга 10 м/с та шина 12″ (30 см) роблять її універсальною для обрізки гілок, заготівлі дров та столярних робіт. Збалансований дизайн, мала вага й ергономічна кругова рукоятка знижують втому під час роботи. Подвійний захист, кнопка-запобіжник і петля для ременя гарантують безпеку, а механізм натягу ланцюга «без інструментів» та автоматичне змащення спрощують обслуговування.
Рекомендована ємність батареї
Акумулятор та зарядний пристрій
не входять до комплекту поставки
Довжина різання
200 мм
Натягування ланцюга без інструменту
Швидкість ходу ланцюга
10
Напруга живлення
Тип аккумулятора
Літій-іонна
Тип двигуна
Комплектація
Міні пила, Упаковка, Інструкція, Акумулятор літієвий 4 А·г, Зарядний пристрій 4,5А, Направляюча шина 12” (30см), Ланцюг