Електрична ланцюгова пила KS CS2200-16
Характеристики:
  • Подвійний аварійний захист: +
  • Захист від перевантаження: +
  • Шина: Oregon 160SDEA041
  • Ланцюг: Oregon 91P057X
  • Довжина ланцюга: 16” (40 см)
піз замовленння
На складі 1
Код KS CS2200-16
Бренд Könner & Söhnen
  • Максимальна продуктивність без перерв на підзарядку, що дозволяє виконувати великі обсяги робіт.
  • Легка та компактна конструкція забезпечує зручність використання в обмежених просторах.
  • Плавний пуск для комфортного початку роботи без ривків.
  • Ергономічна гумова ручка для зменшення вібрації та покращення зчеплення
Подвійний аварійний захист
Захист від перевантаження
Шина
Oregon 160SDEA041
Ланцюг
Oregon 91P057X
Довжина ланцюга
16” (40 см)
Товщина ланки
050" (1,3 мм)