Бензинова пила KS CS18G-14C
Характеристики:
  • Робоча швидкість, об/хв.: 9000
  • Довжина ланцюга: 14" (35 см)
  • Товщина ланки: 0,050" (1,3 мм)
  • Система змащування ланцюга: Автоматичний насос з регулятором
  • Крок ланцюга: 3/8" LP
піз замовленння
На складі 1
Код KS CS18G-14C
Бренд Könner & Söhnen
Робоча швидкість, об/хв.
Довжина ланцюга
14" (35 см)
Товщина ланки
0,050" (1,3 мм)