Акційний набір для догляду за газоном KS 33LM-BCT20V-SET
Характеристики:
  • Габарити брутто, мм: 690×410×330, 970×270×110
  • Вага+: 17.3 kg
піз замовленння
На складі 1
Код KS 33LM-BCT20V-SET
Бренд Könner & Söhnen Ukraine
  • Максимальна вигода покупки набором — купуючи повний комплект для догляду за газоном: газонокосарка, тример і зарядний пристрій, ви отримуєте акумулятор 4А·год K&S серії 20В у подарунок.
  • Ефективне косіння великих площ — газонокосарка з безщітковим двигуном 3200 об/хв, функцією мульчування та регулюванням висоти 25–75 мм.
  • Швидка та безпечна зарядка — зарядний пристрій 4.5 А забезпечує стабільну потужність і захист акумулятора.
Акційний набір KS 33LM-BCT20V-SET — це готове рішення для комплексного догляду за газоном без зайвих витрат. Купуючи комплект ви отримуєте 2 акумуляторних інструмента: газонокосарку для ефективного скошування та тример для точних робіт у складних місцях і зарядний пристрій та акумулятор 20В 4А·год у подарунок, що гарантує автономність і комфорт роботи. Безщіткові двигуни забезпечують довговічність і стабільну продуктивність, а відсутність кабелів — повну свободу рухів. Єдина акумуляторна система дозволяє використовувати батарею для різних інструментів, що робить набір максимально вигідним і зручним.
  • Газонокосарка: Газонокосарка оснащена функцією 2-в-1, що дозволяє обирати між збором трави або мульчуванням для підживлення газону,має комбінований травозбірник на 30 л з індикатором заповнення забезпечує зручність роботи, а регулювання висоти скошування 25–75 мм (5 позицій) дає можливість точно налаштувати результат. Безщітковий двигун гарантує високу продуктивність, довговічність і низький рівень шуму, інтелектуальне регулювання обертів оптимізує енергоспоживання, а ключ безпеки захищає від випадкового ввімкнення під час використання та зберігання.
  • Єдина акумуляторна система: Один акумулятор підходить до різних інструментів K&S серії 20В, що спрощує використання та економить кошти.