10AN STANLEY STA53120 дриль для цегли
Характеристики:
  • Гарантія: Згідно законів України
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код STA53120
Бренд Stanley
    Покупка частинами (від 1000грн)
Діаметр 10мм; Загальна довжина 120 мм; Робоча довжина 67 мм; Застосування для роботи з цеглою; Виробник STANLE