Цвяхи BOSTITCH F333R90Q
Характеристики:
  • Матеріал цвяха: сталь без покрытия
  • Тип обойми: барабан
  • Довжина цвяха: 90 мм
  • Діаметр цвяха: 3.33
  • Тип цвяхів: F
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код F333R90Q
Бренд BOSTITCH
Тип цвяхи для цвяхів-забивачів з барабанною обоймою; Тип цвяха 'F'; Довжина цвяха 90 мм; Діаметр цвяха 3.33 мм; Діаметр капелюшка 7.2 мм; Насічка на стрижні кільцева; Кількість в упаковці 4050 шт
Матеріал цвяха
сталь без покрытия
Тип обойми
барабан
Довжина цвяха
90 мм