Стіношліфувальна машина SZB-225FV-2 (жираф) 225мм, 750Вт, 800-1750об/хв, LED-підсвітка роб.зони
Характеристики:
  • Фіксація кута головки: є
  • Активна система пилозбору: є
  • Вага шліфмашини, кг: 4.7
  • Максимальна довжина, мм: 1750
  • Підпружинена головка: є
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код SZB-225FV-2
Бренд Gtm
Для полегшення та покращення якості виконуваних робіт шлішмашина оснащена наступним:
- професійна система фіксації шліфувальної головки в положенні для шліфування стелі
- високоефективна система самовідсмоктування пилу
- система плавного запуску двигуна
- регулятор обертів шліфувального диску з плавним регулюванням
- двигун з броньованими обмотками ротора
Основні технічні характеристики:
Потужність - 750 Вт
Шліфувальний рух - обертання
Тип кріплення шліфувального диску - липучка
Діаметр шліфувального диску - 210 мм