Дриль алмазного буріння MPT PROFI 260 мм 4000 Вт 750 об/хв MDCD2605
Характеристики:
  • Діаметр свердління: 260 мм
  • Швидкість обертання: 750 об/хв
  • Потужність: 4000 Вт
  • Напруга живлення: від мережі (220 В)
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код MDCD2605
Бренд Mpt
• професійна серія
• потужний двигун з високою ефективністю роботи
• плавний пуск і підтримка обертів
• Підключення води для охолодження
• стійка для фіксації
• легка заміна вугільних щіток
Діаметр свердління
260 мм