Зарядний пристрій для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-14/18V
Немає в наявності
На складі 1
Код TB920563
Бренд PowerPlant
Зарядний пристрій PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-14/18V - якісний та надійний зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів. Забезпечує швидке заряджання електроінструменту та гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Завдяки інтелектуальній системі прилад автоматично розпізнає ступінь розрядження акумуляторів і заряджає оптимальним зарядним струмом, тим самим продовжуючи термін служби акумуляторів. Індикація відображає інформацію про рівень заряду акумулятора, перегрівання або пошкодження елементів. Працює від мережі 220В. Назва: Зарядний пристрій PowerPlant для шуруповертів і електроінструментів BOSCH GD-BOS-14/18V Сумісність акумуляторів: Li-ion Вхідна напруга: 100-240V Вихідна напруга: 14-18V Вихідний струм: 3.5A Ін507 : 0.450 кг Производитель: PowerPlant Гарантия: 12 месяцев Можно использовать вместо: AL186 Совместим с: 2607336078 2607336150 2607336224 2607336318 BAT607 BAT607G BAT614 BAT614G 2607336091 2607336092 2607336169 2607336170 2607336235 2607336236 2607336998 2607336091 2607336092 2607336169 2607336170 2607336235 2607336236 2607336998 BAT609 BAT610 BAT610G BAT618 BAT619 Подходит для: Bosch 17614 -01 Bosch 25614 Bosch 26614 Bosch 26614-01 Bosch 3601H61T10 Bosch 36614-02 Bosch 37614 Bosch 37614-01 Bosch 4-2-LI Bosch GDR 14.4 V-LI Bosch GDR 14.4 V-LIN Bosch. -LI Bosch GDS 14.4 V-LIN Bosch GSB 14.4 VE-2-LI Bosch GSB 14.4 VE-2-LIN Bosch GSR 14 Bosch GSR 14.4 V-LI Bosch GSR 14.4 V-LIN Bosch GSR 14.4 VE-2-LI Bosch GWS 18 V-LI Bosch GSR 18-2-LI Bosch GSB 18 VE-2-LI Bosch GSB 18 V-LI Bosch GSA 18 V-LI Bosch GGB 18 V-LI BOSCH DDS181 BOSCH CRS180K BOSCH CRS180B BOSCH 601 6