DSB.150045036.004 Пила підрізна D=150 F=45 Z=36
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Товщина диска: 3,2 мм
  • Посадковий діаметр: 45 мм
  • Діаметр диска: 150 мм
  • Тип: Алмазні підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код DSB.150045036.004
Бренд ITA TOOLS
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
36
Товщина диска
Посадковий діаметр
45 мм