DSB.200030036.004 пила підрізна DIA D=200 F=30 Z=36 K=4.4-5.2
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Товщина диска: 3,2 мм
  • Посадковий діаметр: 30 мм
  • Діаметр диска: 200 мм
  • Тип: Алмазні підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код DSB.200030036.004
Бренд ITA TOOLS
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
36
Товщина диска
Посадковий діаметр
30 мм