288.200.36H Пила підрізна однокорп. HM D=200 F=20 Z=36 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 200 мм
  • Тип: Пили підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 288.200.36H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
36
Посадковий діаметр
20 мм