288.160.36Q Пила підрізна однокорп. HM D=160 F=45 Z=36 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Посадковий діаметр: 45 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
На складі 1
Код 288.160.36Q
Кількість зубiв
36
Посадковий діаметр
45 мм