288.200.36Q Пила підрізна однокорп. HM D=200 F=45 Z=36 K=4,7-6,0
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Посадковий діаметр: 45 мм
  • Діаметр диска: 200 мм
На складі 1
Код 288.200.36Q
Посадковий діаметр
45 мм