288.200.36J Пила підрізна однокорп. HM D=200 F=65 Z=36 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Посадковий діаметр: 65 мм
  • Діаметр диска: 200 мм
На складі 1
Код 288.200.36J
Посадковий діаметр
65 мм