288.300.72J Пила підрізна однокорп. HM D=300 F=65 Z=72 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 72
  • Посадковий діаметр: 65 мм
  • Діаметр диска: 300 мм
На складі 1
Код 288.300.72J
Кількість зубiв
72
Посадковий діаметр
65 мм