288.300.48T Пила підрізна однокорп. HM D=300 F=50 Z=48 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 48
  • Посадковий діаметр: 50 мм
  • Діаметр диска: 300 мм
На складі 1
Код 288.300.48T
Кількість зубiв
48
Посадковий діаметр
50 мм