288.215.42T Пила підрізна однокорп. HM D=215 F=50 Z=42 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 42
  • Посадковий діаметр: 50 мм
  • Діаметр диска: 215 мм
На складі 1
Код 288.215.42T
Кількість зубiв
42
Посадковий діаметр
50 мм