288.180.44T Пила підрізна однокорп. HM D=180 F=50 Z=44 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 44
  • Посадковий діаметр: 50 мм
  • Діаметр диска: 180 мм
На складі 1
Код 288.180.44T
Кількість зубiв
44
Посадковий діаметр
50 мм