288.180.36O Пила підрізна однокорп. HM D=180 F=55 Z=36 K=5,0-6,2
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Посадковий діаметр: 55 мм
  • Діаметр диска: 180 мм
  • Тип: Пили підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 288.180.36O
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
36
Посадковий діаметр
55 мм