Ручний верстат каменерізний Zipper ZI-SKN330W
Характеристики:
  • Стан: Новое
  • Гарантія: 12 місяців
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-SKN330W
Бренд Zipper
    Покупка частинами (від 1000грн)
Особливості:
  • SKN330W в порівнянні з ZI-SKN330 було оновлено деякими новими частинами, щоб зменшити віддачу.
  • Тримач ножа регулюється і є можливість заміни ріжучого елемента.
  • 4 ріжучі кромки.
  • Є підвісний стіл.
  • Два колеса забезпечують мобільність пристрою.
  • Максимальна ширина різу - 330 мм
  • Висота різу від 26 до 140 мм.
  • Конструкція виконана з надміцної сталі.
Характеристики:
- застосовується для різання панелей, бордюрів, плитки;
- підвісний стіл;
- шасі забезпечує мобільність;
- Ширина різу 330мм
- Габаритні розміри 400х350х400мм