Верстат відрізний для металу MPT PROFI 220 В 2600 Вт 400х25.4 мм 2280 об/хв мідна обмотка MCOS4003
Характеристики:
  • Посадковий діаметр: 25,4 мм
  • Діаметр диска: 400 мм
  • Швидкість обертання: 2280
  • Потужність: 2600 Вт
  • Напруга живлення: від мережі (220 В)
Немає в наявності
Код MCOS4003
Бренд Mpt
• професійна серія
• мідна обмотка двигуна
• висока потужність і робоча ефективність
• посилена платформа
• швидкозатискна струбцина
Посадковий діаметр
25,4 мм