Шліфмашина кутова WS24-230GEV AEG, 2400Вт, 68мм, Ø 230мм, 6600об/хв, М14, 5.6кг, плавний пуск, кейс
Характеристики:
  • Діаметр диска: 230 мм
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код WS24-230GEV
Бренд AEG
    Покупка частинами (від 1000грн)
Шліфмашина кутова WS24-230GEV AEG - Потужний двигун 2400 Вт з додатковим захистом обмоток компаудом для збільшення терміну служби та вражаючої ефективності роботи - Екстремально компактна конструкція із загальною довжиною всього 515 мм та вагою 5.6 кг для комфортної роботи - Функція захисту від випадкового включення оберігає від мимовільного запуску після втрати джерела живлення - Функція плавного запуску - Міцний безключовий захисний кожух для простоти регулювання - Антивібраційна система на корпусі двигуна та двопозиційній бічній рукоятці для зниження рівня вібрації - 7-позиційна поворотна основна рукоятка та еластичне покриття великої площі покращують комфортність роботи - Сервісні лючки забезпечують легкий доступ до графітових щіток для швидкого обслуговування. - Обгумований кабель 4 м - Постачається з ріжковим ключем, підкладною шайбою, фланцевою гайкою, антивібраційною додатковою рукояткою та захисним кожухом.