Шліфмашина кутова WS2200-230DMS AEG, 2200Вт, Ø230мм, 6600об/хв, М14, 5.8кг
Характеристики:
  • Діаметр диска: 230 мм
  • Потужність: 2200 Вт
  • Напруга живлення: від мережі (220 В)
  • Тип двигуна: Щітковий
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код WS2200-230DMS
Бренд AEG
Шліфмашина кутова WS2200-230DMS AEG - Потужний 2200 Вт двигун - Епоксидне покриття статора та ротора для захисту від абразивного пилу та збільшення ресурсу - Плоский металевий корпус редуктора зручний при роботі в обмеженому просторі - Міцний захисний кожух регулюється легко та швидко - Ергономічна конструкція з еластичним покриттям Soft Grip основної рукоятки - Блокування шпинделя - Сервісні лючки