Кутова шліфмашина 125мм AG125/900VS 900Вт, 4000-11000об/хв, М14
Характеристики:
  • Безключова заміна диску: Немає
  • Різьба шпинделя: M14
  • Рівень шуму: 90 дБ
  • Особливості: захист від пилу,плавний пуск,регулювання обертів
  • Стан товару: Новий
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код AG125/900VS
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кутова шліфмашина AG125/900VS
Потужність - 900 Вт,
Робоча напруга - 220 В / 50 Гц,
Регулятор частоти обертання,
Діаметр круга - 125 мм,