Кутова шліфмашина 125мм AG125/850, 850 Вт, 11000об/хв
Характеристики:
  • Безключова заміна диску: немає
  • Вага шліфмашини, кг: 1.7
  • Регулювання обертів: немає
  • Різьба шпинделя: М14
На складі 1
Код AG125/850
Бренд Gtm
Магнієвий корпус редуктора,
шпиндель на кулькових підшипниках кочення,
двигун для роботи в тривалому режимі.
Тонкий корпус - діаметр 55 мм
Потужність - 850 Вт,
Діаметр диска - 125 мм,