Кутова шліфмашина 150мм AG150/1500P 1500Вт, 9000об/хв, М14
Характеристики:
  • Безключова заміна диску: немає
  • Вага шліфмашини, кг: 4.5
  • Регулювання обертів: немає
  • Різьба шпинделя: М14
  • Рівень шуму: 94
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код F83121
Бренд Gtm
Кутова шліфувальна машина AG150/1500P
Споживана потужність 1500Вт
Робоча напруга В/Гц 220В/50Гц
Діаметр диска 150мм різьба шпинделя M14