Шліфмашина стрічкова BBSE1100 AEG, 1100Вт, стрічка 560х100мм, 240-450м/хв, площа шліфування 100х140мм
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код BBSE1100
Бренд AEG
    Покупка частинами (від 1000грн)
Шліфмашина стрічкова BBSE1100 AEG - Потужний 1100 Вт двигун - Велика поверхня шліфування 100 х 140 мм - Електроніка з попередженням швидкості стрічки - Регулювальне колесо точного налаштування положення стрічки - Система видалення пилу передбачає використання пилозбірника або підключення пилососа - Поставляється з кабелем 4 м, шліфлентою зернистістю 100, пилозбірником