Коло шліфувальне EnerSol EWGA-125-60
Характеристики:
  • Профиль круга: вигнутий тип 27
  • Матеріал що обробляється: по металу
  • Товщина диска: 6 мм
  • Посадковий діаметр: 22,2 мм
  • Діаметр диска: 125 мм
Немає в наявності
Код EWGA-125-60
Бренд EnerSol
Застосування чорний/кольоровий метал; Розмір кола 125х6.0х22.23 мм; Профіль кола плоский
Профиль круга
вигнутий тип 27
Матеріал що обробляється
Товщина диска
Посадковий діаметр
22,2 мм