Батарейка GP ULTRA PLUS ALKALINE 1.5V 15AUPHM-2UE4 лужна, LR6, АА
Характеристики:
  • Габарити паковання: АА
  • Тип: щелочная
  • Напруга живлення: 1,5V
В наявності
На складі 31
Код LR6-2UE4
Бренд GP
Штрихкод 4891199000317
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    31 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Батарейка GP ULTRA PLUS ALKALINE 1.5V 15AUPHM-2UE4 лужна LR6, АА (4891199100277)