236.180.04H Пила DP D=180 F=20 Z=4 K=2,1-2,2/1,6
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 4
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 180 мм
  • Тип: Алмазні пили
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 236.180.04H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
4
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм