236.160.10H Пила DP D=160 F=20 Z=10 K=2,1-2,2/1,6 +2/6/32
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 10
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
  • Тип: Алмазні пили
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 236.160.10H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
10
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм