235.160.20H Пила DIA Multi D=160 F=20 Z=20 K/P=2,2/1,6
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 20
  • Ширина пропила: 2.2
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 235.160.20H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Конструкція корпусу пили та геометрія зубів, запатентовані компанією Leuco®, гарантують широкий спектр застосування пили. Для різання багатьох матеріалів на основі деревини, деревопохідних матеріалів та композитів. Пили Xtreme All-Around характеризуються відмінною якістю різання, довшим терміном використан-ня до 20 разів і зниженим рівнем шуму більш ніж на 20% у порівнянні зі стандартними пилами HM. ПЕРЕВАГИ: - EXTREME NOISELESS Завдяки мінімізованому пазу між зубами рівень шуму зменшується на 15 дБ (А) у співвідношенні із стандартними пилами HM. Рівень шуму під час роботи становить менше 70 дБ (A). - EXTREME ALL-AROUND Відмінна якість різу мульти-матеріалів використовувати на настільних пилах, форматно розкрійних верстатах, куторізках, ручних пилах, а також на верстатах з ЧПУ. - EXTREME QUALITY Запатентована геометрія алмазних зубів гарантує відмінну якість різання. - EXTREME FAST Тонкий зуб шириною 2,5 мм робить набагато менший тиск на оброблюваний матеріал, а також потребує менше сили під час різу. Зу
Кількість зубiв
20
Ширина пропила
2.2
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм