284.160.24H Пила HM D=160 F=20 Z=24 K=2,2/1,6 >5 TCG
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 2.2
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 284.160.24H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
24
Ширина пропила
2.2
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм