291.160.24E Пила HM D=160 F=16 Z=24 K=2,4/1,4
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 2.4
  • Товщина диска: 1,4 мм
  • Посадковий діаметр: 16 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
На складі 1
Код 291.160.24E
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
24
Ширина пропила
Товщина диска
Посадковий діаметр
16 мм