291.150.24H Пила HM D=150 F=20 Z=24 K=2,4/1,4
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 2.4
  • Товщина диска: 1,4 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 150 мм
На складі 1
Код 291.150.24H
Посадковий діаметр
20 мм