291.140.20H Пила HM D=140 F=20 Z=20 K=2,4/1,4
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 20
  • Ширина пропила: 2.4
  • Товщина диска: 1,4 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 140 мм
На складі 1
Код 291.140.20H
Посадковий діаметр
20 мм