298.250.20H Пила HM D=250 F=20 Z=20 K=2,2/1,4
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 20
  • Ширина пропила: 2.2
  • Товщина диска: 1,4 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 250 мм
На складі 1
Код 298.250.20H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
20
Ширина пропила
2.2
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм