291.160.24H Пила HM D=160 F=20 Z=24 K=2,2/1,6
  • Ширина пропила: 2.4
  • Товщина диска: 1,4 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
На складі 1
Код 291.160.24H
Посадковий діаметр
20 мм